TEKLİF AL

Talebiniz alınmıştır. Müşteri temsilciniz en kısa sürede sizinle iritbata geçecektir.
Sağlıklı Günler Dileriz.

Sigorta Güvencenizdir
  • 0 (312) 911 30 52
  • bilgi@sigortasi.org

Bilgi Merkezi

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık sigortası, Sosyal Güvencesi olan kişilerin, SGK anlaşmalı Özel hastanelerde tedavi ve muayenelerinde ortaya çıkan fark ücretlarini karşılayan bir sağlık sigortasıdır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Sigorta başlangıç tarihinden sonra gerçekleşen rahatsızlıkların dahili veya cerrahi yatışları, acil sağlık durum giderleri yatarak tedavi teminatı kapsamında değerlendirilir. Yatarak tedavi teminatı, ayakta tedavi teminatından bağımsız olarak tek başına poliçelendirilebilir.

Ayakta Tedavi Teminatı: Sigorta başlangış tarihinden sonra gerçekleşen doktor muayene, tahlil, radyoloji, modern teşhis yöntemleri, fizik tedavi ve rehabilitasyon giderleri ayakta tedavi teminatı kapsamında değerlendirilir. Ayakta tedavi teminatı yılda 8 kullanım ile sınırlıdır. Her bir Muayene ve bu muayeneye bağlı işlemler toplamda bir kullanım olarak değerlendirilir. 

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası için Sigortam.org'a gelin, size en uygun poliçeyi hemen satın alın!


Detaylı bilgilendirme için müşteri hizmetleri yetkililerimize telefonla ulaşabilir, (0312 911 30 52) yada size en kısa sürede dönüş yapabilmemiz için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.


Paylaş:

Yorumlar

Yorum Yazın