TEKLİF AL

Talebiniz alınmıştır. Müşteri temsilciniz en kısa sürede sizinle iritbata geçecektir.
Sağlıklı Günler Dileriz.

Sigorta Güvencenizdir
  • 0 (312) 911 30 52
  • bilgi@sigortasi.org

Bilgi Merkezi

Mutlu bir Vücut , Mutlu bir ruh için yapılması gerekenler

Mutlu bir Vücut , Mutlu bir ruh için yapılması gerekenler

Kendinizi daha iyi hissettiğiniz daha sağlıklı ve huzurlu bir yaşam için öncelikle bunu gerçekten isteyip istemediğinize karar vermelisiniz.   Doğru nefes alıp vererek solunum sisteminizin tamamını kullanmaya başladığınızda bedene giren oksijen miktarını arttırırsınız. Bedendeki oksijen miktarının artmasıyla, enerjiniz artar ve böylece kendinizi daha iyi hissetmeye başlarsınız. Zaten bu yüzden doktorlar moralimizi yüksek tutmamızı tavsiye eder. Tek bir transformal nefes seansı moralinizi yükseltmeye yeter. Fakat Transformal nefesin, moral düzenleyici gücüdnefesde önemlidir.Diyafram nefesi yapılarak astım, migren ve tiroit, stresin etkileri azaltılır. Hepimizinde bildiği gibi astımın endişe ve stresle direk bağlantısı vardır. Astımı olanlar, yeteri kadar oksijen alamadıklarını düşünerek daha fazla nefes almaya odaklanırlar. Öyle ki, zaman zaman nefes verirken dışarı atılan karbondioksit, kısıtlanmış olur. Bu nedenle Karbondioksit miktarı arttığında, akciğerlere alınan oksijen miktarı da azalır. Fakat kişi, diyaframını kullanarak nefes alıp vermeye başladığında oksijen ve karbondioksit oranı dengeye gelecek ve kişi kendini daha iyi hissetmeye başlayacaktır. Daha önemlisi de morali her daim yüksek olacaktır.


Risklerle karşılaşmayı beklemeyin, Sizde Sağlığınız için Özel Sağlık Sigortanızı yaptırın maddi ve manevi güvencede altında olun. 

Detaylı bilgilendirme için müşteri hizmetleri yetkililerimize telefonla ulaşabilir(0312 911 30 52) yada size en kısa sürede dönüş yapabilmemiz için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.


Paylaş:

Yorumlar

Yorum Yazın