TEKLİF AL

Talebiniz alınmıştır. Müşteri temsilciniz en kısa sürede sizinle iritbata geçecektir.
Sağlıklı Günler Dileriz.

Sigorta Güvencenizdir
  • 0 (312) 911 30 52
  • bilgi@sigortasi.org

Bilgi Merkezi

Farkı Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası?

Farkı Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası?

Tedavi giderleri konusunda devletin SGK kullanımından zorunlu olarak aldığı 15 TL.’lik katkı payı dışında sigortalımız hiçbir ücret ödemeden  %100  Demir Hayat güvencesi ile tedavilerini yaptırabilirler. En geç sigortalanma yaşı ise 60 yaştır. 55 yaşından önce sigortalananlar için poliçede yaş sınırı yoktur.

Ayakta Tedaviler:

Limitsiz Toplam 8 Defa kullanım hakkı vardır.
Bu sayı doktor muayenesi olarak aynı doktor tarafından yapılacak tetkik ve tahliller bir muayene kullanım olarak değerlendirilir.
Ayakta tedavilerde ise limitsiz olarak karşılanır.

Yatarak Tedaviler

Limitsiz ve %100 karşılanır.
Yatarak tedavilerde de sigortalımız SGK tarafından kabul edilen tedavi kalemleri ve malzemeler için herhangi bir ücret  ödemeyecektir.
Kemoterapi, Radyoterapi, Diyaliz, doktorun gerekli gördüğü ameliyat ve küçük cerrahi müdahaleler ile yoğun bakım da yatarak tedavi kapsamında herhangi bir tedavi limiti olmadan ve hiçbir ek ücret talep edilmeden  %100 Demir Hayat güvencesi altında olacaktır.

Ömür Boyu Yenileme Garantisi :

En geç  52 yaşında sigortalı olmak kaydı ile Demir Hayat Sigorta’ da 3 yılını tamamlayan kişiler, sigortalı kaldıkları her yıl için  %80’in altında ise risk analizi yapılarak ömür boyu yenileme garantisi hakkı verilir.

Sizde Demir Hayat lı Olmanın Farkını Yakalıyın.

Detaylı bilgilendirme için müşteri hizmetleri yetkililerimize telefonla ulaşabilir, (0312 911 30 52) yada size en kısa sürede dönüş yapabilmemiz için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. 


Paylaş:

Yorumlar

Yorum Yazın