TEKLİF AL

Talebiniz alınmıştır. Müşteri temsilciniz en kısa sürede sizinle iritbata geçecektir.
Sağlıklı Günler Dileriz.

Sigorta Güvencenizdir
  • 0 (312) 911 30 52
  • bilgi@sigortasi.org

Bilgi Merkezi

Doğum Masrafları İçin Sağlık Sigortası

Doğum Masrafları İçin Sağlık Sigortası

Artık günümüzde doğum yapmak isteyen bayanlar, devlet hastanelerinde doğum yapmak istemiyor. Hatta kontrolleri için bile özel hastanelere gitmeyi tercih ediyorlar. Bir bakıma haklılar. Çünkü devlet hastanelerinde çok sıra beklemek ve doğum yaptığınız taktirde de çoklu odalarda rahatsız olmak gibi büyük sorunları var. Bu nedenler dolayı çoğu kişi hamileliği boyunca hem kontrollerine hem de doğumunu özel hastanelerde yapmayı tercih ediyorlar. Ama özel hastanelerin fiyatları da malum. Bir de kontrolleriniz boyunca yaptırmanız gereken testler de var, onlarda para sonuçta. Tüm bu masraflarınız için özel sağlık sigortasından faydalanabilirsiniz. Tabi sağlık sigortanızı yaptırırken tüm içerini öğrenmenizde yarar var. Tüm bu içeriğin içerisinde, çoğu sağlık sigortasında doğum masraflarınızı da karşılayan özellikleri de bulunmaktadır. Tabi bu sizin özel isteğiniz de olabilir.

Yani doğum teminatlı özel sağlık sigortası. Bu sigorta sayesinde, doğum kontrollerinizi istediğiniz özel hastanelerde kontrollerinizi hiçbir ücret ödemeden ve doğum masraflarınızın tümünü karşılamaktadır. Siz sadece doğumunuzun keyfini süreceksiniz. Doğumunuzu gerçekleştirdikten sonra da çocuğunuz için hayat sigorta sı veya sağlık sigortasını da sigortanıza ekletebilirsiniz.  Zaten SKG lı olarak çalışıyorsanız da sigortadan da doğum paranızı da alacaksınız. Doğum masraflarınız için yaptıracağınız sağlık sigortasını, en az bir yıl önceden yaptırmanız gerekmektedir. Sigorta  şirketleri arasında değişiklikler bulunmaktadır.

Ödemeler de değişiklik göstermektedir. Yada devam eden bir sağlık sigortanız var ise, bu sigortanız da doğum masraflarını karşılayan bir madde yok ise, daha sonradan da sigortanıza biraz daha fazla ödeme karşılığında ekletebilirsiniz.  


Detaylı bilgilendirme için müşteri hizmetleri yetkililerimize telefonla ulaşabilir, yada size en kısa sürede dönüş yapabilmemiz için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.


Paylaş:

Yorumlar

Yorum Yazın